Перейти до основного вмісту

Публікації

Відкрите заняття на тему: "Вивчення розташування областей України на мапі"
ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ Зі святом привітати майбутніх захисників на гурток "Євроклуб"Діалог" завітала культорганізатор КЗ "ЦДЮТ Долинської райради" Микитенко С.А.  з ігровою програмою. Було весело та цікаво. Ми Вам дякуємо!!!
Виховна година у формі гри на тему: "Стежками дружби" Активні вихованці гуртка "Євроклуб "Діалог"  граючи у ігри поглибили знання про дружбу, дізналися про  ознаки справжнього друга. Була дружня дитяча атмосфера та чемне ставлення учнів одне до одного.
"СНІД. Знати, щоб жити!" 02 грудня  2019  року до Міжнародного дня солідарності з інфікованими СНІДом вихованці гуртків «Євроклуб «Діалог» і «Моя майбутня професія» Романівська Світлана, Романівська Наталія, Мороз Максим, Дубінська Катерина, Марченко Анна, Щербина Діана разом з керівником гуртків Удовіченко І.П.  провели вже традиційну просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у ході якої діти роздавали перехожим м. Долинська пам'ятки «СНІД. Знати, щоб жити» та приколювали червоні стрічки.  Діти розповідали долинчанам про СНІД та інші небезпечні хвороби, основні шляхи зараження цими хворобами та заходи щодо їх профілактики. Особливу увагу діти звернули на толерантне ставлення до людей, які зіткнулися з такою важкою проблемою, та надання їм необхідної підтримки й допомоги. Дорослі охоче спілкувались з дітьми та дякували за їх активну позицію та небайдужість до ситуації, яка складається у нашій країні стосовно поширення ВІЛ/СНІДу. Ми переконані...
Вихованці гуртка "Євроклуб "Діалог"      відвідали захід до Дня Гідності та Свободи.
Навчаємось! На гуртку вивчаємо державну символіку України. Розгадуємо кросворди, зашифровані вислови, а ще керівник гуртка Удовіченко І.П. розповіла легенду про трьох братів (герб,прапор та Гімн України). Було цікаво та весело!  
Мудрі та багаті літами   Вихованці "Євроклуб "Діалог" КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» відвідали виховний захід до Міжнародного дня людей похилого віку, на який були запрошені бабусі і дідусі гуртківців закладу. Було дуже цікаво! Щиро дякуємо!!!