Перейти до основного вмісту

Публікації

 🛑🛑🛑✋✋✋26 вересня культорганізатор нашого закладу Удовіченко Ірина, разом з вихованками гуртка "Євроклуб "Діалог" Софією Фоменко, Воронікою Демишиною, Богданою Смірновою, Надією Чалою, спільно з керівником мобільної бригади МБ СПД КЗ "Долинської МЦСС" Оксаною Музичко та психологом Катериною Якушою провели в нашому місті акцію щодо попередження домашнього насильства та булінгу під назвою "Ми проти булінгу". Учасники акції розповсюджували інформаційні матеріали, щоб привернути увагу до актуальної проблеми булінгу та закликати до толерантності та поваги один до одного. P.S.Мета акції – підвищення обізнаності мешканців про проблему булінгу та пропаганда толерантності.
 🕊️З Днем МИРУ🕊️ Напередодні свята у нашому закладі панувала атмосфера миру та радості! ✨ Культорганізатор Ірина Удовіченко та керівники гуртків провели пізнавальну програму🌈 "Веселка миру"🌈, де діти поринули у світ казок, грали в цікаві ігри та змагалися у вікторинах. А на завершення вони створили спільну веселку, де кожна дитина залишила своє побажання миру для України. Р.S. Які ж вони всі милі та щирі! Дивлячись на їхні щасливі обличчя, розумієш, що майбутнє у надійних руках. Це був незабутній день, сповнений посмішок і позитиву.
 ✨💫Вітаємо наших юних зірок!💫✨ Увага, світ! І знову наші неперевершені вихованки, Чала Надія та Саєнко Каріна, підкорюють вершини знань! ‍‍ На цей раз вони блиснули на регіональній інтернет-конференції "Наше українське майбутнє - сьогодні в руках кожного з нас". Їхні доповіді, безсумнівно, вразили журі глибиною думки, гостротою аналітики та щирою любов'ю до України. 🇺🇦 Дівчата так тримати!!!! Молодчинки!
 Захід до Дня Гідності та Свободи
 🤔"ВАКЦИНАЦІЯ ВІД МАНІПУЛЯЦІЇ"🤔😎 Під таким гаслом на гуртку "Медіакультура" (керівник гуртка І. Удовіченко) пройшла виховна година з елементами тренінгу. Вихованці ознайомились з маніпулятивними техніками та їх наслідками, і як від них можна захиститись. Було цікаво, пізнавально та захоплююче. Будьмо медіаграмотними!  Не піддаємось маніпуляціям!!!        
 Щорічно, 16 жовтня, у понад 50 країнах світу відзначається «Всесвітній день здорового харчування».  Здорове, правильне харчування є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров'я.   Напередодні активні вихованці гуртка "Євроклуб "Діалог" (керівник І. Удовіченко) розширили свої знання про необхідність та правильну організацію здорового харчування, а ще створили тарілку здорового харчування. По закінченню провели творчий конкурс - ПРИДУМАЙ І НАМАЛЮЙ СВІЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ СМАК ЙОГУРТУ АБО ІНШОГО МОЛОЧНОГО ПРОДУКТУ І НАМАЛЮЙ УПАКОВКУ. Було весело та цікаво!!! P.S. Будьмо здорові!!!!     
 До Міжнародного дня громадян поважного віку, відбувся конкурс малюнків «Мої дідусь і бабуся»