Перейти до основного вмісту

СИМВОЛИ ЄВРОПИ

На гуртку "Євроклуб" Діалог" (керівник  Удовіченко І.П.) було проведено виховну годину на тему: "Символи Європи" Вихованці згадали які саме є символи та про їх  походження,  а також заслухали гімн ЄС "Ода до радості"

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

 🌍♥️"У кожного з нас є свої особливості, свої таланти та вміння" – саме так у нашому закладі розпочався зворушливий урок доброти під назвою "Ми всі різні, але рівні!" Діти дізналися про Міжнародний день людей з інвалідністю, який відзначається 3 грудня, і про те, що кожна людина, незалежно від своїх можливостей, заслуговує на повагу та розуміння. ♥️ Давайте разом творити світ, де кожен почувається комфортно та щасливо! У кожного з нас є можливість зробити цей світ кращим.

"Мої права. Мої обов'язки"

Вихованці гуртка "Євроклуб "Діалог" виготовили лепбук "Мої права. Мої обов'язки.
УВАГА!!! ПЕРЕМОГА!!! І - МІСЦЕ  У "ЯРМАРКІ ПРОЕКТІВ"  У РАМКАХ ПРОЕКТУ  "ЄВРОПА БЕЗ КОРДОНІВ"  ОТРИМАВ УДОВІЧЕНКО ЯН Проект на тему:   «Діти хочуть миру: сьогодні, завтра і завжди!»     Наш проект стартував з вересня 2015 року і продовжується до кінця травня 2016 року.       Ми запросили долучитися до нашого проекту  учнівську молодь з різних куточків України   виготовити паперових голубів з написами на крилах побажання миру та добра і подарувати мешканцям свого міста. Це адреса нашого відеозвіту до проекту "Діти хочуть миру: сьогодні, завтра і завжди!"  https://youtu.be/h8LljFiZM6o До нашого проекту долучились : 1.      Місто Умань  Євроклуб  «Євростар» 2.      Місто Самбір Львівської області   Євроклубу  лайф 3.      місто Марганець,  Дніпропетровська обл асть . Державний професійно-технічний...