Перейти до основного вмісту

Публікації

"Мої права. Мої обов'язки"

Вихованці гуртка "Євроклуб "Діалог" виготовили лепбук "Мої права. Мої обов'язки.

Заповіти героїв

З нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні 19 лютого 2019 року в актовій залі КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» вихованці гуртка "Євроклуб "Діалог" відвідали виховну годину «Заповіти героїв». Гостями заходу були воїни АТО Валантир Едуард Сергійович та Найденко Володимир Вікторович.

У ПОЛОНІ ВІЙНИ

У полоні війни Під такою назвою 13 лютого 2019 року в актовій залі євроклубівці КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» відвідали «урок мужності» з нагоди відзначення 30-річчя виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Гостем заходу був воїн-інтернаціоналіст Самолюк Олександр Адамович.

Круглий стіл

СИМВОЛИ ЄВРОПИ

На г уртку "Євроклуб" Діалог" (керівник  Удовіченко І.П.) було проведено виховну годину на тему: "Символи Європи" Вихованці згадали які саме є символи та про їх  походження,  а також заслухали гімн ЄС "Ода до радості"

Акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

01 грудня  2018 року  до Міжнародного дня солідарності з інфікованими СНІДом вихованці гуртка«Євроклуб «Діалог» Медвідь Юлія, Романівська Світлана, Петрук Владислава, Романівська Наталія, Михайленко Альона, Мороз Каріна, Фицайло Аліна разом з керівником гуртка Удовіченко І.П. провели вже традиційну просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у ході якої діти роздавали перехожим м. Долинська пам'ятки «СНІД. Знати, щоб жити» та приколювали червоні стрічки. Діти розповідали долинчанам про СНІД та інші небезпечні хвороби, основні шляхи зараження цими хворобами та заходи щодо їх профілактики. Особливу увагу діти звернули на толерантне ставлення до людей, які зіткнулися з такою важкою проблемою, та надання їм необхідної підтримки й допомоги. Дорослі охоче спілкувались з дітьми та дякували за їх активну позицію та небайдужість до ситуації, яка складається у нашій країні стосовно поширення ВІЛ/СНІДу.
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» під назвою "Мовчання не робить честі" прослухали лекцію та притчу про жінку гостру на язик, створили власну емблему під гаслом:"НІ! НАСИЛЛЮ!